volg ons op:
a_landskampioen.jpg a_supporters LK2017.jpg bb_kampioenenparade.jpg bc_jonker_selfie.jpg cc_Caspers.jpg c_pruikenboys.jpg dd_Fans met rook.jpg d_Fans jeugd.jpg e_kampioenenparade.jpg ff-kamponghalbynight.jpg gg_Senioren_TD.jpg g_Jeugd_Ballenkids.jpg hh_magazinestrand.jpg h_kickoff.jpg i1_wheelys.jpg i_Doel_ANFKids.jpg m_Jeugd_Clubhuis.jpg q_Fampong.jpg x_Sfeer_Blauwerook.jpg
Jeugd
Senioren

Wedstrijdschema

Thuis
Uit
Jeugd
Jongste Jeugd
G-/LG-Hockey
Z-Overigen
Meisjes A
MA01 - Alecto MA1
Tijd 14:15 - KG1
Info Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MA02 - HCDoorn MA1
Tijd 12:30 - KG1
Info Thuis
Fluiten:Erik van Veen en Jan Dullemeijer
MA03 - Amersfoort MA3
Tijd 13:30
Info Uit
MA04 - Holestick MA1
Tijd 15:45 - KG8
Info Thuis
Fluiten:Christiaan Heijne en Erik van Veen
MA05 - H.C. Eemvallei MA3
Tijd 16:30
Info Uit
MA06 - Culemborg MA2
Tijd 16:00
Info Uit
MA07 - Naarden MA5
Tijd 16:15
Info Uit
MA08 - Almeerse MA5
Tijd 16:00 - KG2
Info Thuis
Fluiten:Monique Olsthoorn en Harry Wildeboer
MA09 - Laren MA5
Tijd 15:30 - KG9
Info Thuis
Fluiten:Merijn Hilhorst en Emma Goes
MA10 - SCHC MA9
Tijd 15:15
Info Uit
Meisjes B
MB01 - Pinoke MB1
Tijd 12:30
Info Uit
MB02 - Schaerweijde MB2
Tijd 14:15
Info Uit
MB03 - Hilversum MB2
Tijd 14:15 - KG7
Info Thuis
Fluiten:Philip Kooke en Sebastian Archbold
MB04 - Maarssen MB3
Tijd 16:00
Info Uit
MB05 - Loenen MB3
Tijd 15:45
Info Uit
MB06 - Almeerse MB5
Tijd 16:30
Info Uit
MB07 - Hockeyclub De Haaskamp MB1
Tijd 12:30
Info Uit
MB08 - Nieuwegein MB3
Tijd 12:00 - KG9
Info Thuis
Fluiten:Stijn Haasnoot en Thijmen ter Linden
MB09 - Dorsteti MB4
Tijd 14:15 - KG4
Info Thuis
Fluiten:Sophie Scheffer en Maud Thijsen
MB10 - H.C. Eemvallei MB6
Tijd 13:45 - KG6
Info Thuis
Fluiten:Berber Grootkop en Jaime Peiris
Meisjes C
MC01 - Leonidas MC1
Tijd 10:45
Info Uit
MC02 - IJsseloever MC1
Tijd 08:45 - KG8
Info Thuis
Fluiten:Michiel Wijn en Ben de Lange
MC03 - IJsseloever MC2
Tijd 12:15 - KG8
Info Thuis
Fluiten:Christiaan Heijne en Sebastian Archbold
MC04 - Hoevelaken MC1
Tijd 11:45
Info Uit
MC05 - Baarn MC2
Tijd 10:45 - KG1
Info Thuis
Fluiten:Marije Andela en Laura Böcker
MC06 - Schaerweijde MC5
Tijd 16:00
Info Uit
MC07 - H.C. Eemvallei MC4
Tijd 13:00
Info Uit
MC09 - Schaerweijde MC7
Tijd 12:30 - KG4
Info Thuis
Fluiten:Pien Engbers en Vera Moen
MC10 - Weesp MC4
Tijd 12:30 - KG7
Info Thuis
Fluiten:Anne Dielessen
MC11 - HC Geldermalsen MC4
Tijd 12:15
Info Uit
MC12 - Maarn MC1
Tijd 13:45 - KG5
Info Thuis
Fluiten:Zita Denier van der Gon en Evi Smits
Meisjes D
MD01 - Hilversum MD1
Tijd 09:00
Info Uit
MD02 - Dorsteti MD1
Tijd 10:15
Info Uit
MD03 - Shinty MD2
Tijd 11:45
Info Uit
MD04 - Zwaluwen MD2
Tijd 10:15 - KG5
Info Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MD05 - M.H.C. Barneveld MD1
Tijd 10:45
Info Uit
MD06 - Amersfoort MD3
Tijd 08:45 - KG2
Info Thuis
Fluiten:Luna Hofman
MD07 - Houten MD6
Tijd 10:45 - KG7
Info Thuis
Fluiten:Floortje van Haaren en Livia Böcker
MD08 - Woerden MD4
Tijd 11:45
Info Uit
MD09 - Hockey Club Zeewolde MD3
Tijd 10:30
Info Uit
MD10 - Nieuwegein MD5
Tijd 10:30 - KG8
Info Thuis
Fluiten:Eva Mijnders en Mienie Hoitink
MD11 - HCDoorn MD5
Tijd 10:45
Info Uit
MD12 - Dorsteti MD4
Tijd 10:00
Info Uit
Meisjes E8
M 8E01 - Weesp M8E1
Tijd 10:30 - KG2
Info Thuis
M 8E02 - MHC Muiderberg M8E2
Tijd 08:45
Info Uit
M 8E03 - MHC Vianen M8E2
Tijd 09:00 - KG4
Info Thuis
M 8E04 - Laren M8E3
Tijd 08:45
Info Uit
M 8E05 - Lelystad M8E1
Tijd 12:15 - KG3
Info Thuis
M 8E06 - Woerden M8E3
Tijd 09:00
Info Uit
M 8E07 - HCDoorn M8E3
Tijd 08:45
Info Uit
M 8E08 - Spitsbergen M8E2
Tijd 14:00 - KG3
Info Thuis
M 8E09 - Laren M8E5
Tijd 08:45
Info Uit
Meisjes E6
M 6E01 - Amersfoort ME7
Tijd 08:45 - KG9
Info Thuis
M 6E02 - Spandersbs ME2
Tijd 08:45
Info Uit
M 6E03 - MMHC Voordaan ME1
Tijd 08:45
Info Uit
M 6E04 - Maarssen ME3
Tijd 08:45 - KG9
Info Thuis
M 6E05 - Gooische ME5
Tijd 08:45
Info Uit
M 6E06 - Amersfoort ME4
Tijd 09:00
Info Uit
M 6E07 - Amersfoort ME10
Tijd 10:15
Info Uit
M 6E08 - Spandersbs ME3
Tijd 08:45
Info Uit
M 6E09 - Leusden ME1
Tijd 08:45 - KG9
Info Thuis
Meisjes F2
M 2F01 - SCHC MF1
Tijd 09:00 - KG6
Info Thuis
M 2F02 - IJsseloever MF3
Tijd 09:00 - KG6
Info Thuis
M 2F03 - SCHC MF2
Tijd 09:00
Info Uit
M 2F04 - Houten MF3
Tijd 08:45
Info Uit
M 2F05 - IJsseloever MF6
Tijd 09:00 - KG6
Info Thuis
M 2F06 - Shinty MF5
Tijd 09:00 - KG6
Info Thuis
M 2F07 - Rijnvliet MF4
Tijd 10:15
Info Uit
M 2F08 - SCHC MF3
Tijd 08:45 - KG3
Info Thuis
M 2F09 - Zwaluwen MF3
Tijd 08:45
Info Uit
Jongens A
JA01 - Union JA1
Tijd 14:15
Info Uit
JA02 - Amersfoort JA1
Tijd 14:15 - KG2
Info Thuis
Fluiten:Justin Velleman en Rutger Hardick
JA03 - Hockey Club Zeewolde JA1
Tijd 16:30
Info Uit
JA04 - SCHC JA3
Tijd 16:00 - KG7
Info Thuis
Fluiten:Jan Dullemeijer en Rutger Hardick
JA05 - Spitsbergen JA2
Tijd 15:00
Info Uit
Jongens B
JB01 - Rotterdam JB1
Tijd 12:30
Info Uit
JB02 - Nieuwegein JB1
Tijd 16:00 - KG1
Info Thuis
Fluiten:Engel Koolhaas en Coen Sr. van den Heuvel
JB03 - IJsseloever JB1
Tijd 17:30
Info Uit
JB04 - Schaerweijde JB4
Tijd 17:45
Info Uit
JB05 - Almeerse JB4
Tijd 14:30
Info Uit
JB06 - Schaerweijde JB7
Tijd 14:00 - KG8
Info Thuis
Fluiten:Tijn Spijkers en Jord Schaefer
Jongens C
JC01 - HGC JC1
Tijd 10:45
Info Uit
JC02 - Hilversum JC1
Tijd 10:45
Info Uit
JC03 - Woerden JC1
Tijd 12:15 - KG2
Info Thuis
Fluiten:Douwe Sweens en Yannick Wissink
JC04 - Schaerweijde JC3
Tijd 13:45 - KG9
Info Thuis
Fluiten:Loïc van Rijen en Daan de Monchy
JC05 - Woerden JC2
Tijd 14:45
Info Uit
JC06 - Hoevelaken JC1
Tijd 12:00 - KG5
Info Thuis
Fluiten:Floor Westdijk en Emma Ponder
JC07 - SCHC JC7
Tijd 12:00 - KG6
Info Thuis
Fluiten:Jasmijn Rowling en Cas Bramer
Jongens D
JD01 - Houten JD1
Tijd 09:00
Info Uit
JD02 - Phoenix JD1
Tijd 09:00 - KG7
Info Thuis
Fluiten:Floor van Dalen en Julius Wendelaar
JD03 - H.C. Eemvallei JD1
Tijd 09:00 - KG1
Info Thuis
Fluiten:Meike Hardick en Julia Aalbers
JD04 - Almeerse JD2
Tijd 09:00
Info Uit
JD05 - Maarssen JD3
Tijd 10:15 - KG9
Info Thuis
Fluiten:Christiaan Heijne en Tom Kroon
JD06 - Hilversum JD3
Tijd 11:45
Info Uit
JD07 - Zwaluwen JD2
Tijd 11:45
Info Uit
Jongens E8
J 8E01 - SCHC J8E1
Tijd 09:00
Info Uit
J 8E02 - Weesp J8E1
Tijd 09:00
Info Uit
J 8E03 - Amersfoort J8E3
Tijd 10:30 - KG2
Info Thuis
J 8E04 - HC Leerdam J8E1
Tijd 09:00
Info Uit
J 8E05 - Hockey Club Zeewolde J8E1
Tijd 09:00
Info Uit
J 8E06 - Shinty J8E4
Tijd 10:45 - KG4
Info Thuis
J 8E07 - Hockeyclub De Haaskamp J8E1
Tijd 10:45 - KG4
Info Thuis
Jongens E6
J 6E01 - Gooische JE2
Tijd 08:45 - KG9
Info Thuis
J 6E02 - Maarssen JE4
Tijd 10:00
Info Uit
J 6E03 - Gooische JE1
Tijd 08:45
Info Uit
J 6E04 - Nieuwegein JE1
Tijd 09:00
Info Uit
J 6E05 - Amersfoort JE1
Tijd 09:00 - KG4
Info Thuis
J 6E06 - Rijnvliet JE2
Tijd 08:45
Info Uit
J 6E07 - M.H.C. Barneveld JE1
Tijd 09:00 - KG4
Info Thuis
Jongens F2
J 2F01 - Hilversum JF4
Tijd 08:45 - KG3
Info Thuis
J 2F02 - Houten JF2
Tijd 08:45
Info Uit
J 2F03 - Houten JF3
Tijd 10:00 - KG3
Info Thuis
J 2F04 - MMHC Voordaan JF3
Tijd 10:00 - KG3
Info Thuis
J 2F05 - Laren JF1
Tijd 11:15 - KG3
Info Thuis
J 2F06 - M.H.C. Barneveld JF1
Tijd 11:15 - KG3
Info Thuis
J 2F07 - Hilversum JF1
Tijd 08:45
Info Uit
G-Hockey
G/LG3 - Houten G1
Tijd 10:15
Info Uit
G2-Hockey - Schaerweijde G 1
Tijd 10:15 - KG6
Info Thuis
KNHB-Verhuur
Reservering - Reservering
Tijd 08:45 - KG3
Info Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Veld
Reistijd minuten
Afstand km
Opmerking
KNHB
Digitaal
Scheidsrechters
Locatie
Locatie club
Bekijk Route
Stand in de poule
  Teams # Wedstrijden # Punten
Powered by LISA