volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Commissies

Snelkeuze commissies:

Jeugd HockeyMateriaalcommissieMeer commissiesMeer HockeySenioren HockeySponsoringToernooi- en evenementencommissiesTophockeyWedstrijdsecretariaatZaalhockey

Wedstrijdsecretariaat
Wouter Scholtens Wedstrijdsecretaris Senioren  mail
 
Tjimme Lin-Peiris Wedstrijdsecretaris Jeugd en Jongste Jeugd  mail
Jeugd Hockey   [mail]
Arbitragecommissie jeugd   [mail]
Sebastian Archbold Voorzitter
 
Richard Jansonius Arbitragefunctionaris
Jorrit Bruinsma Indeling scheidsrechters
 
Engel Koolhaas Opleiding CS+ scheidsrechters
 
Christiaan Heijne Coördinatie Scheidsrechtersbegeleiders
 
Michiel Wijn Opleiding CS+ scheidsrechters
 
Harry Wildeboer Indeling scheidsrechters
Coördinatie Jeugd  
Job Vercauteren Voorzitter  mail
Michiel Kamer Coördinator Meisjes A  mail
 
Onno Knotter Coördinator Jongens A  mail
Andrea van Rest Coördinator Meisjes B  mail
Maarten Bartstra Coördinator Jongens B  mail
Remco van Os Coördinator Meisjes C  mail
Paul Michielsen Coördinator Jongens C  mail
Marijn Rings-Wijma Coördinator Meisjes D  mail
 
Ruth van der Pool Coördinator Jongens D  mail
Marloes Muus Coördinator Jongens en Meisjes E8  mail
Judith van Kranenburg-Miltenburg Coördinator Jongens en Meisjes E6  mail
 
Nienke Huisman Coördinator Jongens en Meisjes F2  mail
Sophie Slippens Coördinator Jongens en Meisjes F1  mail
Michiel Kamer Coördinator Scouts
Sebastian Archbold Coördinator Selecties
Pim Fok Coördinator Keepers  mail
Jeugdcommissie   [mail]
Job Vercauteren Voorzitter
Nina Winters Evenementen - JongsteJeugd
Mark Jebbink Topjeugd - Opleidingen
 
Barbara Veen Lid
Sebastian Archbold Lid
Shoot-out commissie   [mail]
Pim Fok Lid
 
Annemarie Mous Lid
Wedstrijdsecretariaat Jeugd   [mail]
 
Tjimme Lin-Peiris Wedstrijdsecretaris Jeugd en Jongste Jeugd
Wedstrijdtafel jeugd   [mail]
 
Linda Evers Coördinator
 
Femke Zelissen Coördinator
Senioren Hockey   [mail]
Bedrijfshockeycommissie   [mail]
Wouter Scholtens Wedstrijdsecretaris  mail
Arthur Willems Lid-afgevaardigde hockeybestuur
Kees Roovers Lid
PLUSsport   [mail]
Patrick Jeuken Coördinator
Seniorencommissie   [mail]
Annemieke de Vries Voorzitter
 
Anne-Marie Merckx Arbitragefunctionaris
Justin Velleman FLEX Arbitragefunctionaris
Wouter Scholtens Wedstrijdsecretaris Senioren  mail
Harm Faber Coördinator Teamzaken
 
Rutger Clijnk Coördinator Teamzaken
Sebastian Archbold Coördinator Jong Senioren
 
Tessa Hendrickx Communicatie en activiteiten
Mario Dragicevic Evenementen
Trimhockeycommissie   [mail]
Manon van Sliedrecht Lid
Roos Spanjer Lid
Gerard Nagtegaal Lid
 
Alex van Hout Lid
 
Florine de Nerée Tot Babberich Lid
 
Femke Zelissen Lid
Wedstrijdsecretariaat Senioren   [mail]
Wouter Scholtens Wedstrijdsecretaris Senioren
Meer Hockey
G- en LG-hockey commissie   [mail]
 
Maarten Spijkers Voorzitter
 
Mathijs Pronk Lid contactpersoon LG-ouders
 
Nandine Henry Pedagogische ondersteuning trainers
 
Bettien Streng Coördinator
Barbara Burgering-van der Vijver Lid-afgevaardigde hockeybestuur
Rolstoelhockey   [mail]
Marit Dhondt Voorzitter  mail
Marvin van der Nat Secretaris
 
Jeroen Pals Penningmeester  mail
 
Berri van Manen Vice-voorzitter
 
Berri van Manen Arbitragefunctionaris
Tophockey
#kampongbuddy   [mail]
 
Chantal van Battum Coördinator
Tophockeycommissie   [mail]
 
Wouter van der Meer Voorzitter
Arthur Willems Secretaris
 
Bart de Vuijst Financiën
Quirijn Caspers Heren 1-2
Kees Roovers Dames 1-2
Mark Jebbink Topjeugd
Paul van den Putten Lid-afgevaardigde hockeybestuur
Topsportondersteuning  
Bodi Fok Video Dames 1
Roy van Lieshout Video Heren 1
 
Mats Bartels Bladblazer D1-H1
Topsportspeakers  
 
Bart de Vuijst Speaker
Ralph Vis Speaker
Materiaalcommissie   [mail]
Jeroen Thijsen Lid
 
Rik van Lijf Lid
 
Kok van Kessel Lid
 
Marijke van der Vossen Lid
 
Karel Smith Lid
Sponsoring   [mail]
Arnaud Naeff Fonds   [mail]
Marielle Hoogendoorn Bestuurslid
 
Frederique van Maldegem Bestuurslid
 
Machteld Derks Bestuurslid
Petra Vos Bestuurslid
Club Blauw   [mail]
 
Johan Baars Coördinator
Sandra van Loon - Vercauteren Coördinator
Team Sponsoring   [mail]
Christiaan Tieleman Voorzitter  mail
 
Gerard Hoskens Secretaris  mail
 
Marijke van Breene Accountmanager & Evenementen  mail
Ellen van der Meer De Walcheren Accountmanager & Evenementen  mail
Babs Hunink Accountmanager  mail
Lenny de Leeuw Accountmanager  mail
 
Philip Meulenbroek Accountmanager  mail
Michael Lohle Accountmanager  mail
 
Arno Flier Accountmanager  mail
Cindy Fabriek Lid-afgevaardigde hockeykantoor
Ralph Vis Ambassadeur
Heleen van Hall Ambassadeur
Yolande Alewijns Ambassadeur
Alexander de Vries Ambassadeur
 
Vacature Lid-afgevaardigde hockeybestuur
Toernooi- en evenementencommissies   [mail]
Fampongtoernooi   [mail]
Taartentoernooi   [mail]
 
Laura van Es-meltzer Lid
Team Evenementen   [mail]
Manon Spijkers Voorzitter
 
Denise Luyken Lid
 
Vacature Lid
Diederik de Meester Lid-afgevaardigde hockeybestuur
Jans Pijbes Lid-afgevaardigde hockeykantoor
Toernooicommissie-senioren   [mail]
Jasper Baks Voorzitter
Mario Dragicevic Vice-voorzitter
 
Joost Roholl Penningmeester
 
Tim Op 't Hoog Lid
 
Simone Ros Lid
Meer commissies
Archiefcommissie  
Erna Stolk Archivaris
Team Communicatie   [mail]
 
Yvette Polman Lid
 
Denise Luyken Blauwe Hart Reporter
 
Machteld Beekhuis Lid
 
Paul Kok Pers  mail
 
Hester Snijders Lid
Koen van Berge Henegouwen Lid
 
Pim van Dijk Lid
Cindy Fabriek Marketing & Communicatie Manager  mail
Diederik de Meester Lid-afgevaardigde hockeybestuur
Team Kleding   [mail]
Arthur Willems Coördinatie en afgevaardigde hockeybestuur
 
Renee van der Ven Heren 1 / Dames 1
 
Myrthe van Schijndel Heren 1 / Dames 1
 
Dewi Verschuuren Topjeugd
Cindy Fabriek Bedrukking kleding en sponsorshirts
Tuchtcommissie   [mail]
 
Charles Starmans Voorzitter
Bernique Tool Lid
 
Olivier Wendelaar Lid
 
Monique Hanssen Lid
Vertrouwenspersonen   [mail]
 
Arjen Spanjers Vertrouwenspersoon
 
Maartje van der Meer Vertrouwenspersoon
Vrijwilligers commissie   [mail]
Petra Vos Lid
Nina Winters Lid
 
Aimée Bosman FLEX Lid
Sophie Slippens Lid
Zaalhockey   [mail]
Arbitrage en zaalwachten   [mail]
 
Harry Wildeboer Coördinator
Kamponghal   [mail]
Rutger Hardick Bouwteam
Pieter Brommer Bouwteam
 
Bart van Hattum Bouwteam
 
Alex van Hout Bouwteam
Michael Lohle Bouwteam
Jans Pijbes Lid-afgevaardigde hockeykantoor
Team Zaal   [mail]
Rutger Hardick Blaashallen Zaalbeheer
Michael Lohle Blaashallen Zaalbeheer
Hester de Melker Lid
Barbara Burgering-van der Vijver Lid-afgevaardigde hockeybestuur
Wedstrijdsecretariaat zaal   [mail]
 
Margo Richter-Elerie Wedstrijdsecretaris
 
Jacqueline Jansen DWF Senioren
Powered by LISA