volg ons op:
1. Kampioen.jpg 2. Shirts.jpg 3. Zonnebril.jpg 4. Beker.jpg 5. Mannen bij elkaar.jpg 6. Volle Klapperboom 20 mei.jpg bb_kampioenenparade.jpg bc_jonker_selfie.jpg c_pruikenboys.jpg e_kampioenenparade.jpg gg_Senioren_TD.jpg g_Jeugd_Ballenkids.jpg hh_magazinestrand.jpg h_kickoff.jpg i1_wheelys.jpg m_Jeugd_Clubhuis.jpg q_Fampong.jpg
Jeugd
Senioren

Dames 01


Spelers Dames 01

Mabel Brands
Jutta van Crevel
Ingeborg Dijkstra
Michelle Fillet
Lisa Gerritsen
Alexandra Heerbaart
Pam Imhof
Renée van Laarhoven
Gabrielle Mosch
Elsie Nix
Nina Notman
Georgina Oliva
Malou Pheninckx
Michelle Simons
Chiara Tiddi
Marieke van der Vis
Kiki van Wijk
Margot Zuidhof

Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
31 mrt 10987 Pinoké D1
10:15 11:45 thuis De Klapperboom
   Let op tijd gewijzigd!  
7 apr 10993 THC Hurley D1
35
10:40 12:45 uit route
14 apr Hockeyclub SCHC D 01
09:45 11:00 thuis De Klapperboom
  oefenwedstrijd 
28 apr 11011 Hockeyclub 's-Hertogenbosch D1
11:15 12:45 thuis De Klapperboom
5 mei 11023 AH & BC D1
thuis
12 mei 11035 HC Bloemendaal D1
60
uit route
4 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch D1 17 41 13 2 2 44 8 0
2 Amsterdam D1 17 40 13 1 3 48 20 0
3 SCHC D1 17 40 12 4 1 54 13 0
4 Oranje-Rood D1 17 38 12 2 3 38 17 0
5 Laren D1 17 27 8 3 6 35 27 0
6 Kampong D1 17 25 7 4 6 25 22 0
7 Pinoké D1 17 20 6 2 9 29 35 0
8 Hurley D1 17 20 6 2 9 23 31 0
9 hdm D1 17 17 5 2 10 21 37 0
10 Huizen D1 17 9 2 3 12 14 49 0
11 Bloemendaal D1 17 7 1 4 12 14 42 0
12 Groningen D1 17 6 1 3 13 9 53 0

Matrix
  Hurley D1Kampong D1Huizen D1Groningen D1Amsterdam D1Laren D1SCHC D1Pinoké D1Bloemendaal D1hdm D1Den Bosch D1Oranje-Rood D1
Hurley D1   5-2 1-2 1-1 2-3 2-1 0-2 1-3
Kampong D1 0-3   5-0 2-0 2-0 0-0 1-1 0-1 1-1
Huizen D1 0-2 1-4   1-1 1-3 1-5 2-1 1-3 0-3
Groningen D1 0-3   0-3 0-8 0-2 2-1 0-3 1-6 0-2
Amsterdam D1 1-0 0-1 7-1   7-2 2-1 1-0 5-0 2-1
Laren D1 2-3 1-0 3-0 0-1   1-1 2-2 1-1 1-3
SCHC D1 6-0 4-1 4-0 3-1   6-1 8-0 4-1 3-2
Pinoké D1 2-0 1-1 3-1 3-3 3-4 1-3   3-2 2-1 1-3
Bloemendaal D1 1-1 1-1 1-0 1-4 2-4 0-2   0-2 1-3
hdm D1 0-1 2-3 1-1 3-0 2-6 2-1 0-4 3-0  
Den Bosch D1 3-0 5-0 3-0 7-0 2-0 2-1 1-0 3-0   0-1
Oranje-Rood D1 2-1 1-2 0-2 3-0 5-2 3-0 1-1  

Uitslagen
ZONDAG 2 SEPTEMBER 2018
.. Hurley D1 Laren D1 1-2 Definitief
.. Oranje-Rood D1 Pinoké D1 3-0 Definitief
.. Groningen D1 Kampong D1 0-3 Definitief
.. Huizen D1 Den Bosch D1 1-3 Definitief
.. SCHC D1 Bloemendaal D1 8-0 Definitief
.. Amsterdam D1 hdm D1 5-0 Definitief
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Kampong D1 SCHC D1 0-0 Definitief
.. hdm D1 Groningen D1 3-0 Definitief
.. Laren D1 Amsterdam D1 0-1 Definitief
.. Pinoké D1 Hurley D1 2-0 Definitief
.. Den Bosch D1 Oranje-Rood D1 0-1 Definitief
.. Bloemendaal D1 Huizen D1 1-1 Definitief
VRIJDAG 14 SEPTEMBER 2018
.. Groningen D1 Laren D1 0-8 Definitief
.. Amsterdam D1 Pinoké D1 2-1 Definitief
.. Oranje-Rood D1 Bloemendaal D1 5-2 Definitief
.. Huizen D1 SCHC D1 1-5 Definitief
.. hdm D1 Kampong D1 2-3 Definitief
.. Hurley D1 Den Bosch D1 0-2 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Laren D1 hdm D1 2-2 Definitief
.. Pinoké D1 Groningen D1 3-3 Definitief
.. Den Bosch D1 Amsterdam D1 2-0 Definitief
.. Bloemendaal D1 Hurley D1 1-1 Definitief
.. Kampong D1 Huizen D1 5-0 Definitief
.. SCHC D1 Oranje-Rood D1 3-2 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. hdm D1 Pinoké D1 0-4 Definitief
.. Laren D1 Kampong D1 1-0 Definitief
.. Oranje-Rood D1 Huizen D1 2-1 Definitief
.. Amsterdam D1 Bloemendaal D1 1-0 Definitief
.. Groningen D1 Den Bosch D1 1-6 Definitief
DONDERDAG 27 SEPTEMBER 2018
.. Hurley D1 SCHC D1 1-1 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Kampong D1 Oranje-Rood D1 1-1 Definitief
.. Pinoké D1 Laren D1 1-3 Definitief
.. Den Bosch D1 hdm D1 3-0 Definitief
.. Bloemendaal D1 Groningen D1 1-0 Definitief
.. SCHC D1 Amsterdam D1 3-1 Definitief
.. Huizen D1 Hurley D1 0-2 Definitief
VRIJDAG 5 OKTOBER 2018
.. hdm D1 Bloemendaal D1 3-0 Definitief
.. Laren D1 Den Bosch D1 1-1 Definitief
.. Pinoké D1 Kampong D1 1-1 Definitief
.. Hurley D1 Oranje-Rood D1 1-3 Definitief
.. Amsterdam D1 Huizen D1 7-1 Definitief
.. Groningen D1 SCHC D1 0-2 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Kampong D1 Hurley D1 0-3 Definitief
.. Den Bosch D1 Pinoké D1 1-0 Definitief
.. Bloemendaal D1 Laren D1 2-4 Definitief
.. SCHC D1 hdm D1 4-1 Definitief
.. Huizen D1 Groningen D1 1-1 Definitief
.. Oranje-Rood D1 Amsterdam D1 1-2 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. hdm D1 Huizen D1 1-1 Definitief
.. Laren D1 SCHC D1 1-1 Definitief
.. Pinoké D1 Bloemendaal D1 3-2 Definitief
.. Den Bosch D1 Kampong D1 5-0 Definitief
.. Amsterdam D1 Hurley D1 1-0 Definitief
.. Groningen D1 Oranje-Rood D1 0-2 Definitief
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
.. Hurley D1 Groningen D1 5-2 Definitief
.. Oranje-Rood D1 hdm D1 3-0 Definitief
.. Huizen D1 Laren D1 1-3 Definitief
.. SCHC D1 Pinoké D1 6-1 Definitief
.. Bloemendaal D1 Den Bosch D1 0-2 Definitief
.. Amsterdam D1 Kampong D1 0-1 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Kampong D1 Bloemendaal D1 1-1 Definitief
.. hdm D1 Hurley D1 0-1 Definitief
.. Groningen D1 Amsterdam D1 0-3 Definitief
.. Laren D1 Oranje-Rood D1 1-3 Definitief
.. Pinoké D1 Huizen D1 3-1 Definitief
.. Den Bosch D1 SCHC D1 2-1 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Kampong D1 Groningen D1 2-0 Definitief
.. hdm D1 Amsterdam D1 2-6 Definitief
.. Pinoké D1 Oranje-Rood D1 1-3 Definitief
.. Den Bosch D1 Huizen D1 3-0 Definitief
.. Bloemendaal D1 SCHC D1 0-2 Definitief
.. Laren D1 Hurley D1 2-3 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Amsterdam D1 Laren D1 7-2 Definitief
.. Hurley D1 Pinoké D1 2-3 Definitief
.. Oranje-Rood D1 Den Bosch D1 1-1 Definitief
.. Huizen D1 Bloemendaal D1 2-1 Definitief
.. SCHC D1 Kampong D1 4-1 Definitief
.. Groningen D1 hdm D1 0-3 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Kampong D1 hdm D1 0-1 Definitief
.. Laren D1 Groningen D1 3-0 Definitief
.. Pinoké D1 Amsterdam D1 3-4 Definitief
.. Den Bosch D1 Hurley D1 3-0 Definitief
.. Bloemendaal D1 Oranje-Rood D1 1-3 Definitief
.. SCHC D1 Huizen D1 4-0 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. hdm D1 Laren D1 2-1 Definitief
.. Huizen D1 Kampong D1 1-4 Definitief
.. Oranje-Rood D1 SCHC D1 0-2 Definitief
.. Hurley D1 Bloemendaal D1 2-1 Definitief
.. Amsterdam D1 Den Bosch D1 2-1 Definitief
.. Groningen D1 Pinoké D1 2-1 Definitief
VRIJDAG 22 MAART 2019
.. SCHC D1 Hurley D1 6-0 Definitief
.. Bloemendaal D1 Amsterdam D1 1-4 Definitief
.. Den Bosch D1 Groningen D1 7-0 Definitief
.. Pinoké D1 hdm D1 2-1 Definitief
.. Kampong D1 Laren D1 2-0 Definitief
.. Huizen D1 Oranje-Rood D1 0-3 Definitief
ZONDAG 24 MAART 2019
.. Amsterdam D1 SCHC D1 2-2 Definitief
.. Hurley D1 Huizen D1 1-2 Definitief
.. Oranje-Rood D1 Kampong D1 2-1 Definitief
.. Laren D1 Pinoké D1 1-0 Definitief
.. hdm D1 Den Bosch D1 0-2 Definitief
.. Groningen D1 Bloemendaal D1 0-0 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 31 MAART 2019
  Bloemendaal D1 hdm D1 12:45 Sportp. Aelbertsbergweg
  Den Bosch D1 Laren D1 12:45 Oosterplas
  Huizen D1 Amsterdam D1 12:45 Sportp. Bestevaer (Huizen)
  Kampong D1 Pinoké D1 11:45 Laan van Maarschalkerweerd
  Oranje-Rood D1 Hurley D1 12:45 Genneper Parken
  SCHC D1 Groningen D1 12:45 Sportpark Kees Boekelaan
ZONDAG 7 APRIL 2019
  Amsterdam D1 Oranje-Rood D1 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Groningen D1 Huizen D1 12:45 Sportp. 'Groninger Holt'
  Hurley D1 Kampong D1 12:45 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Laren D1 Bloemendaal D1 12:45 Sportp. Eemnesserweg
  Pinoké D1 Den Bosch D1 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  hdm D1 SCHC D1 Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 28 APRIL 2019
  Bloemendaal D1 Pinoké D1 Sportp. Aelbertsbergweg
  Huizen D1 hdm D1 12:45 Sportp. Bestevaer (Huizen)
  Hurley D1 Amsterdam D1 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Kampong D1 Den Bosch D1 12:45 Laan van Maarschalkerweerd
  Oranje-Rood D1 Groningen D1 12:45 Genneper Parken
  SCHC D1 Laren D1 12:45 Sportpark Kees Boekelaan
ZONDAG 5 MEI 2019
  Den Bosch D1 Bloemendaal D1 Oosterplas
  Groningen D1 Hurley D1 12:45 Sportp. 'Groninger Holt'
  Kampong D1 Amsterdam D1 Laan van Maarschalkerweerd
  Laren D1 Huizen D1 12:45 Sportp. Eemnesserweg
  Pinoké D1 SCHC D1 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  hdm D1 Oranje-Rood D1 Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 12 MEI 2019
  Amsterdam D1 Groningen D1 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Bloemendaal D1 Kampong D1 Sportp. Aelbertsbergweg
  Huizen D1 Pinoké D1 12:45 Sportp. Bestevaer (Huizen)
  Hurley D1 hdm D1 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Oranje-Rood D1 Laren D1 12:45 Genneper Parken
  SCHC D1 Den Bosch D1 12:45 Sportpark Kees Boekelaan

Kampong SponsorPortaal

Alle sponsors
Alle sponsoracties

Powered by LISA