volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Dames 01


Spelers Dames 01

Mabel Brands
Jutta van Crevel
Alma Fenne
Luna Fokke
Julia van den Heuvel
Fieke Hoff
Pam Imhof
Renée van Laarhoven
Ayeisha Mcferran
Gabrielle Mosch
Malou Pheninckx
Pilar Romang
Michelle Simons
Ivana Stavasius
Chiara Tiddi
Carlijn Tukkers
Carmen Wijsman
Margot Zuidhof

Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 apr 800 HGC D1
11:15 12:45 thuis De Klapperboom
15 apr 834 Larensche Mixed Hockey Club D1
20
18:40 20:30 uit route
18 apr 801 HV Victoria D1
11:15 12:45 thuis De Klapperboom
25 apr 879 HC Bloemendaal D1
60
10:00 12:30 uit route
2 mei 802 THC Hurley D1
11:00 12:30 thuis De Klapperboom
3 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Amsterdam D1 17 46 15 1 1 56 9 0
2 Den Bosch D1 16 43 14 1 1 59 1 0
3 SCHC D1 16 38 12 2 2 49 18 0
4 hdm D1 17 36 11 3 3 35 17 0
5 Pinoké D1 17 22 6 4 7 19 30 0
6 Hurley D1 17 20 6 2 9 19 21 0
7 Oranje-Rood D1 17 16 3 7 7 14 25 0
8 Bloemendaal D1 17 15 4 3 10 17 32 0
9 HGC D1 17 15 3 6 8 19 38 0
10 Victoria D1 17 13 4 1 12 14 59 0
11 Kampong D1 17 11 2 5 10 17 40 0
12 Laren D1 17 10 3 1 13 11 39 0

Matrix
  Hurley D1Kampong D1Victoria D1Amsterdam D1Laren D1SCHC D1HGC D1Pinoké D1Bloemendaal D1hdm D1Den Bosch D1Oranje-Rood D1
Hurley D1   2-0 0-1 0-2 3-0 0-0 0-2 0-2 1-0
Kampong D1   0-1 4-0 1-5 2-1 2-2 1-9 0-5 2-2
Victoria D1 1-7 2-1   0-4 1-2 0-8 0-0 1-4 0-5 0-3
Amsterdam D1 5-0 3-0 10-1   3-0 2-2 4-2 4-0 3-2 2-0
Laren D1 0-1 1-2 0-2   1-3 0-2 0-1 0-2 0-7 0-0
SCHC D1 0-2 2-1 5-1   5-0 3-2 2-0 2-2
HGC D1 2-1 2-2 3-2 0-2 2-4 0-5   1-1 0-0 2-3 0-0
Pinoké D1 2-0 2-0 4-1 0-4 1-2   0-3 1-1
Bloemendaal D1 2-1 0-2 0-5 1-4 2-0 1-1   1-2 0-2 0-1
hdm D1 2-1 1-1 1-0 2-1 2-0 2-2 0-1 2-1   0-2
Den Bosch D1 0-0 1-0 6-0 0-1 4-0 6-0 6-0 3-0  
Oranje-Rood D1 0-0 0-1 2-1 1-2 0-3 1-2 1-1 0-7  

Uitslagen
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
.. hdm D1 Hurley D1 2-1 Definitief
.. Oranje-Rood D1 Laren D1 2-1 Definitief
.. Pinoké D1 Kampong D1 2-0 Definitief
.. SCHC D1 Bloemendaal D1 3-2 Definitief
.. Den Bosch D1 Victoria D1 6-0 Definitief
WOENSDAG 9 SEPTEMBER 2020
.. Amsterdam D1 HGC D1 4-2 Definitief
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
.. Laren D1 Amsterdam D1 0-2 Definitief
.. Hurley D1 Pinoké D1 0-0 Definitief
.. Kampong D1 SCHC D1 1-5 Definitief
.. Bloemendaal D1 Den Bosch D1 0-2 Definitief
.. Victoria D1 Oranje-Rood D1 0-3 Definitief
.. HGC D1 hdm D1 2-3 Definitief
VRIJDAG 18 SEPTEMBER 2020
.. hdm D1 Laren D1 2-0 Definitief
.. HGC D1 Hurley D1 2-1 Definitief
.. SCHC D1 Pinoké D1 5-0 Definitief
.. Amsterdam D1 Victoria D1 10-1 Definitief
.. Oranje-Rood D1 Bloemendaal D1 1-2 Definitief
.. Den Bosch D1 Kampong D1 1-0 Definitief
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
.. Pinoké D1 Den Bosch D1 0-3 Definitief
.. Bloemendaal D1 Amsterdam D1 0-5 Definitief
.. Hurley D1 SCHC D1 0-2 Definitief
.. Kampong D1 Oranje-Rood D1 2-2 Definitief
.. Victoria D1 hdm D1 1-4 Definitief
.. Laren D1 HGC D1 1-3 Definitief
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
.. hdm D1 Bloemendaal D1 2-1 Definitief
.. HGC D1 Victoria D1 3-2 Definitief
.. Oranje-Rood D1 Pinoké D1 0-3 Definitief
.. Amsterdam D1 Kampong D1 3-0 Definitief
.. Den Bosch D1 SCHC D1 4-0 Definitief
.. Laren D1 Hurley D1 0-1 Definitief
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
.. Kampong D1 hdm D1 1-9 Definitief
.. Pinoké D1 Amsterdam D1 0-4 Definitief
.. Bloemendaal D1 HGC D1 2-0 Definitief
.. Victoria D1 Laren D1 1-2 Definitief
.. Hurley D1 Den Bosch D1 0-2 Definitief
.. SCHC D1 Oranje-Rood D1 2-2 Definitief
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
.. HGC D1 Kampong D1 2-2 Definitief
.. hdm D1 Pinoké D1 0-1 Definitief
.. Laren D1 Bloemendaal D1 0-1 Definitief
.. Oranje-Rood D1 Den Bosch D1 0-7 Definitief
.. Amsterdam D1 SCHC D1 2-2 Definitief
.. Victoria D1 Hurley D1 1-7 Definitief
ZONDAG 31 JANUARI 2021
.. Den Bosch D1 Amsterdam D1 0-1 Definitief
.. HGC D1 Pinoké D1 1-1 Definitief
.. SCHC D1 hdm D1 2-0 Definitief
.. Hurley D1 Oranje-Rood D1 1-0 Definitief
DINSDAG 2 FEBRUARI 2021
.. Bloemendaal D1 Victoria D1 0-2 Definitief
.. Kampong D1 Laren D1 4-0 Definitief
ZATERDAG 6 FEBRUARI 2021
.. Victoria D1 Kampong D1 2-1 Definitief
.. HGC D1 SCHC D1 0-5 Definitief
.. Bloemendaal D1 Hurley D1 2-1 Definitief
.. Amsterdam D1 Oranje-Rood D1 2-0 Definitief
.. Laren D1 Pinoké D1 0-2 Definitief
.. hdm D1 Den Bosch D1 0-2 Definitief
ZONDAG 21 FEBRUARI 2021
.. Hurley D1 Kampong D1 2-0 Definitief
.. Victoria D1 SCHC D1 0-8 Definitief
.. HGC D1 Oranje-Rood D1 0-0 Definitief
.. Laren D1 Den Bosch D1 0-7 Definitief
.. Bloemendaal D1 Pinoké D1 1-1 Definitief
.. hdm D1 Amsterdam D1 2-1 Definitief
ZATERDAG 27 FEBRUARI 2021
.. Oranje-Rood D1 hdm D1 1-1 Definitief
.. SCHC D1 Laren D1 5-1 Definitief
.. Den Bosch D1 HGC D1 6-0 Definitief
.. Pinoké D1 Victoria D1 4-1 Definitief
.. Kampong D1 Bloemendaal D1 2-2 Definitief
.. Amsterdam D1 Hurley D1 5-0 Definitief
ZONDAG 28 FEBRUARI 2021
.. SCHC D1 Kampong D1 2-1 Definitief
.. hdm D1 HGC D1 2-2 Definitief
.. Den Bosch D1 Bloemendaal D1 3-0 Definitief
.. Oranje-Rood D1 Victoria D1 0-1 Definitief
.. Pinoké D1 Hurley D1 2-0 Definitief
.. Amsterdam D1 Laren D1 3-0 Definitief
ZONDAG 14 MAART 2021
.. Kampong D1 Den Bosch D1 0-5 Definitief
.. Hurley D1 HGC D1 3-0 Definitief
.. Laren D1 hdm D1 0-2 Definitief
.. Victoria D1 Amsterdam D1 0-4 Definitief
.. Bloemendaal D1 Oranje-Rood D1 0-1 Definitief
.. Pinoké D1 SCHC D1 1-2 Definitief
VRIJDAG 19 MAART 2021
.. HGC D1 Laren D1 2-4 Definitief
.. Oranje-Rood D1 Kampong D1 0-0 Definitief
.. Den Bosch D1 Pinoké D1 6-0 Definitief
.. SCHC D1 Hurley D1 0-2 Definitief
.. Amsterdam D1 Bloemendaal D1 3-2 Definitief
.. hdm D1 Victoria D1 1-0 Definitief
ZONDAG 21 MAART 2021
.. Bloemendaal D1 hdm D1 1-2 Definitief
.. Pinoké D1 Oranje-Rood D1 1-1 Definitief
.. Victoria D1 HGC D1 0-0 Definitief
.. Kampong D1 Amsterdam D1 0-1 Definitief
.. Hurley D1 Laren D1 0-1 Definitief
DONDERDAG 25 MAART 2021
.. HGC D1 Amsterdam D1 0-2 Definitief
.. Victoria D1 Den Bosch D1 0-5 Definitief
ZONDAG 28 MAART 2021
.. hdm D1 Kampong D1 1-1 Definitief
.. Den Bosch D1 Hurley D1 0-0 Definitief
.. Oranje-Rood D1 SCHC D1 1-2 Definitief
.. HGC D1 Bloemendaal D1 0-0 Definitief
.. Amsterdam D1 Pinoké D1 4-0 Definitief
.. Laren D1 Victoria D1 1-2 Definitief
ZONDAG 4 APRIL 2021
.. Laren D1 Oranje-Rood D1 0-0 Definitief
.. Hurley D1 hdm D1 0-2 Definitief
.. Bloemendaal D1 SCHC D1 1-4 Definitief
.. Kampong D1 Pinoké D1 2-1 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 11 APRIL 2021
  Bloemendaal D1 Laren D1 12:45 Sportp. Aelbertsbergweg
  Den Bosch D1 Oranje-Rood D1 12:45 Oosterplas
  Hurley D1 Victoria D1 12:45 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Kampong D1 HGC D1 12:45 Laan van Maarschalkerweerd
  Pinoké D1 hdm D1 12:45 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  SCHC D1 Amsterdam D1 12:10 Sportpark Kees Boekelaan
DONDERDAG 15 APRIL 2021
  Amsterdam D1 Den Bosch D1 16:00 Wagener Stadion
  Laren D1 Kampong D1 20:30 Sportp. Eemnesserweg
  Oranje-Rood D1 Hurley D1 20:30 Genneper Parken
  Pinoké D1 HGC D1 20:30 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Victoria D1 Bloemendaal D1 20:30 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  hdm D1 SCHC D1 19:00 Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 18 APRIL 2021
  Den Bosch D1 hdm D1 12:45 Oosterplas
  Hurley D1 Bloemendaal D1 12:45 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Kampong D1 Victoria D1 12:45 Laan van Maarschalkerweerd
  Oranje-Rood D1 Amsterdam D1 12:45 Genneper Parken
  Pinoké D1 Laren D1 12:45 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  SCHC D1 HGC D1 12:45 Sportpark Kees Boekelaan
DONDERDAG 22 APRIL 2021
  SCHC D1 Den Bosch D1 Sportpark Kees Boekelaan
ZONDAG 25 APRIL 2021
  Bloemendaal D1 Kampong D1 12:30 Sportp. Aelbertsbergweg
  HGC D1 Den Bosch D1 12:30 Roggewoning (HGC)
  Hurley D1 Amsterdam D1 12:30 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Laren D1 SCHC D1 12:45 Sportp. Eemnesserweg
  Victoria D1 Pinoké D1 12:30 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  hdm D1 Oranje-Rood D1 12:30 Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 2 MEI 2021
  Amsterdam D1 hdm D1 12:46 Wagener Stadion
  Den Bosch D1 Laren D1 12:45 Oosterplas
  Kampong D1 Hurley D1 12:30 Laan van Maarschalkerweerd
  Oranje-Rood D1 HGC D1 12:30 Genneper Parken
  Pinoké D1 Bloemendaal D1 12:30 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  SCHC D1 Victoria D1 12:45 Sportpark Kees Boekelaan

Powered by LISA