volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Heren 01


Spelers Heren 01

Lars Balk
Bram van Battum
Ties Ceulemans
Jonas de Geus
David Harte
Martijn Havenga
Jip Janssen
Bjorn Kellerman
Robbert Kemperman
Silas Lageman
Ian Lindeboom
Jasper Luijkx
Pepijn Luijkx
Boet Phijffer
Terrance Pieters
Floris de Ridder
Joren Romijn
Derck de Vilder
Koen Visser
Sander de Wijn

Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 apr 690 HGC H1
50
12:25 14:45 uit route
16 apr 713 HC Bloemendaal H1
19:00 20:30 thuis De Klapperboom
18 apr 779 HC Oranje Rood H1
13:15 14:45 uit route
25 apr 703 THC Hurley H1
35
12:40 14:45 uit route
2 mei 714 AH & BC H1
13:15 14:45 thuis De Klapperboom
2 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bloemendaal H1 17 46 15 1 1 69 25 0
2 Kampong H1 17 41 14 2 1 61 22 3
3 Rotterdam H1 17 37 11 4 2 56 30 0
4 HGC H1 17 30 10 0 7 45 33 0
5 Pinoké H1 17 28 9 1 7 53 37 0
6 Den Bosch H1 17 26 8 2 7 36 32 0
7 Oranje-Rood H1 17 23 7 2 8 50 48 0
8 Amsterdam H1 17 23 6 5 6 45 45 0
9 Tilburg H1 17 15 4 3 10 32 61 0
10 Klein Zwitserland H1 17 13 3 4 10 25 47 0
11 Hurley H1 17 9 3 0 14 25 60 0
12 Almere H1 17 0 0 0 17 21 78 0

Matrix
  Almere H1Amsterdam H1Bloemendaal H1HGC H1Hurley H1Kampong H1Klein Zwitserland H1Pinoké H1Rotterdam H1Den Bosch H1Tilburg H1Oranje-Rood H1
Almere H1   2-3 1-7 0-7 2-4 1-2 1-4 3-7 1-2 2-4
Amsterdam H1 4-0   1-3 5-1 1-4 4-2 1-3 3-3 2-4 1-1
Bloemendaal H1 5-2   3-2 9-2 4-1 3-2 1-1 3-0 8-3
HGC H1 4-3 0-2   2-1 4-0 1-2 0-7 4-0 3-0 4-1
Hurley H1 1-3 0-6 0-1   4-2 2-6 1-3 0-6 1-5
Kampong H1 11-0 5-4 1-0   5-0 1-0 6-3 2-1 4-0 3-1
Klein Zwitserland H1 2-1 1-1 0-2 0-4   1-4 1-1 2-2 1-5
Pinoké H1 6-1 2-3 3-2 5-4 2-5 4-2   2-3 4-5
Rotterdam H1 4-0 6-6 1-2 1-0 2-2 1-1 1-0   3-0 4-3
Den Bosch H1 5-1 1-0 1-2 2-4 3-2 1-2   3-1 2-2
Tilburg H1 3-2 3-4 4-5 3-2 3-2 1-1 1-4 0-8   4-3
Oranje-Rood H1 3-2 2-2 2-5 2-3 2-3 1-4 3-1 6-3  

Uitslagen
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
.. Oranje-Rood H1 Rotterdam H1 1-4 Definitief
.. Pinoké H1 Den Bosch H1 2-3 Definitief
.. Bloemendaal H1 Almere H1 5-2 Definitief
.. Kampong H1 Klein Zwitserland H1 5-0 Definitief
.. Amsterdam H1 Hurley H1 5-1 Definitief
.. HGC H1 Tilburg H1 3-0 Definitief
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
.. Hurley H1 Pinoké H1 2-6 Definitief
.. Rotterdam H1 Kampong H1 2-2 Definitief
.. Tilburg H1 Bloemendaal H1 4-5 Definitief
.. Klein Zwitserland H1 Amsterdam H1 1-1 Definitief
.. Almere H1 Oranje-Rood H1 2-4 Definitief
DONDERDAG 17 SEPTEMBER 2020
.. Den Bosch H1 HGC H1 1-2 Definitief
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
.. Kampong H1 Almere H1 11-0 Definitief
.. Oranje-Rood H1 Tilburg H1 6-3 Definitief
.. HGC H1 Pinoké H1 1-2 Definitief
.. Klein Zwitserland H1 Hurley H1 0-2 Definitief
.. Bloemendaal H1 Den Bosch H1 3-0 Definitief
DINSDAG 22 SEPTEMBER 2020
.. Amsterdam H1 Rotterdam H1 3-3 Definitief
VRIJDAG 25 SEPTEMBER 2020
.. Hurley H1 HGC H1 0-1 Definitief
.. Den Bosch H1 Oranje-Rood H1 2-2 Definitief
.. Almere H1 Amsterdam H1 2-3 Definitief
.. Pinoké H1 Bloemendaal H1 2-3 Definitief
.. Rotterdam H1 Klein Zwitserland H1 1-1 Definitief
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
.. Oranje-Rood H1 Pinoké H1 2-3 Definitief
.. Amsterdam H1 Tilburg H1 1-1 Definitief
.. Klein Zwitserland H1 Almere H1 2-1 Definitief
.. Bloemendaal H1 HGC H1 3-2 Definitief
.. Rotterdam H1 Hurley H1 1-0 Definitief
.. Kampong H1 Den Bosch H1 2-1 Definitief
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
.. Pinoké H1 Kampong H1 2-5 Definitief
.. Almere H1 Rotterdam H1 3-7 Definitief
.. Hurley H1 Bloemendaal H1 0-6 Definitief
.. HGC H1 Oranje-Rood H1 4-1 Definitief
.. Den Bosch H1 Amsterdam H1 5-1 Definitief
.. Tilburg H1 Klein Zwitserland H1 1-4 Definitief
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
.. Amsterdam H1 Pinoké H1 1-3 Definitief
.. Oranje-Rood H1 Bloemendaal H1 2-5 Definitief
.. Rotterdam H1 Tilburg H1 3-0 Definitief
.. Klein Zwitserland H1 Den Bosch H1 1-1 Definitief
.. Kampong H1 HGC H1 5-4 Definitief
.. Almere H1 Hurley H1 2-4 Definitief
ZONDAG 31 JANUARI 2021
.. HGC H1 Amsterdam H1 4-3 Definitief
.. Den Bosch H1 Rotterdam H1 1-2 Definitief
.. Hurley H1 Oranje-Rood H1 1-5 Definitief
.. Bloemendaal H1 Kampong H1 4-1 Definitief
.. Tilburg H1 Almere H1 3-2 Definitief
DINSDAG 2 FEBRUARI 2021
.. Pinoké H1 Klein Zwitserland H1 4-2 Definitief
DONDERDAG 4 FEBRUARI 2021
.. Tilburg H1 Kampong H1 1-1 Definitief
ZATERDAG 6 FEBRUARI 2021
.. HGC H1 Klein Zwitserland H1 4-0 Definitief
.. Amsterdam H1 Bloemendaal H1 1-3 Definitief
ZONDAG 21 FEBRUARI 2021
.. Oranje-Rood H1 Amsterdam H1 2-2 Definitief
.. Pinoké H1 Almere H1 6-1 Definitief
.. Kampong H1 Hurley H1 1-0 Definitief
.. HGC H1 Rotterdam H1 0-7 Definitief
.. Bloemendaal H1 Klein Zwitserland H1 3-2 Definitief
.. Den Bosch H1 Tilburg H1 3-1 Definitief
ZATERDAG 27 FEBRUARI 2021
.. Amsterdam H1 Kampong H1 1-4 Definitief
.. Klein Zwitserland H1 Oranje-Rood H1 1-5 Definitief
.. Rotterdam H1 Bloemendaal H1 1-2 Definitief
.. Tilburg H1 Pinoké H1 0-8 Definitief
.. Hurley H1 Den Bosch H1 0-6 Definitief
.. Almere H1 HGC H1 0-7 Definitief
ZONDAG 28 FEBRUARI 2021
.. Oranje-Rood H1 Almere H1 3-2 Definitief
.. Pinoké H1 Hurley H1 5-4 Definitief
.. Amsterdam H1 Klein Zwitserland H1 4-2 Definitief
.. HGC H1 Den Bosch H1 4-0 Definitief
.. Kampong H1 Rotterdam H1 6-3 Definitief
.. Bloemendaal H1 Tilburg H1 8-3 Definitief
DONDERDAG 11 MAART 2021
.. Tilburg H1 Hurley H1 3-2 Definitief
.. Almere H1 Den Bosch H1 1-2 Definitief
.. Kampong H1 Oranje-Rood H1 3-1 Definitief
.. Rotterdam H1 Pinoké H1 1-0 Definitief
ZONDAG 14 MAART 2021
.. Rotterdam H1 Amsterdam H1 6-6 Definitief
.. Hurley H1 Klein Zwitserland H1 4-2 Definitief
.. Almere H1 Kampong H1 1-2 Definitief
.. Tilburg H1 Oranje-Rood H1 4-3 Definitief
.. Den Bosch H1 Bloemendaal H1 1-0 Definitief
.. Pinoké H1 HGC H1 3-2 Definitief
DONDERDAG 18 MAART 2021
.. HGC H1 Hurley H1 2-1 Definitief
.. Oranje-Rood H1 Den Bosch H1 3-1 Definitief
.. Amsterdam H1 Almere H1 4-0 Definitief
.. Klein Zwitserland H1 Rotterdam H1 1-4 Definitief
.. Bloemendaal H1 Pinoké H1 1-1 Definitief
.. Kampong H1 Tilburg H1 4-0 Definitief
ZONDAG 21 MAART 2021
.. Pinoké H1 Oranje-Rood H1 4-5 Definitief
.. Hurley H1 Rotterdam H1 1-3 Definitief
.. Almere H1 Klein Zwitserland H1 1-4 Definitief
.. Den Bosch H1 Kampong H1 2-4 Definitief
.. Tilburg H1 Amsterdam H1 3-4 Definitief
.. HGC H1 Bloemendaal H1 0-2 Definitief
DONDERDAG 25 MAART 2021
.. Almere H1 Bloemendaal H1 1-7 Definitief
ZONDAG 28 MAART 2021
.. Rotterdam H1 Almere H1 4-0 Definitief
.. Kampong H1 Pinoké H1 1-0 Definitief
.. Bloemendaal H1 Hurley H1 9-2 Definitief
.. Klein Zwitserland H1 Tilburg H1 2-2 Definitief
.. Oranje-Rood H1 HGC H1 2-3 Definitief
.. Amsterdam H1 Den Bosch H1 2-4 Definitief
ZONDAG 4 APRIL 2021
.. Hurley H1 Amsterdam H1 1-3 Definitief
.. Klein Zwitserland H1 Kampong H1 0-4 Definitief
.. Rotterdam H1 Oranje-Rood H1 4-3 Definitief
.. Tilburg H1 HGC H1 3-2 Definitief
.. Den Bosch H1 Pinoké H1 3-2 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 11 APRIL 2021
  Bloemendaal H1 Oranje-Rood H1 14:45 Sportp. Aelbertsbergweg
  Den Bosch H1 Klein Zwitserland H1 14:45 Oosterplas
  HGC H1 Kampong H1 14:45 Roggewoning (HGC)
  Hurley H1 Almere H1 14:45 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Pinoké H1 Amsterdam H1 14:45 Amsterdamse Bos (Pinoké)
VRIJDAG 16 APRIL 2021
  Almere H1 Tilburg H1 20:30 Sportp. 'Klein Brandt'
  Amsterdam H1 HGC H1 20:30 Wagener Stadion
  Kampong H1 Bloemendaal H1 20:30 Laan van Maarschalkerweerd
  Klein Zwitserland H1 Pinoké H1 20:30 Sportpark 'HCKZ'
  Oranje-Rood H1 Hurley H1 20:30 Genneper Parken
  Rotterdam H1 Den Bosch H1 20:30 Sportpark Hazelaarweg
ZONDAG 18 APRIL 2021
  Bloemendaal H1 Amsterdam H1 14:45 Sportp. Aelbertsbergweg
  Den Bosch H1 Almere H1 14:45 Oosterplas
  Hurley H1 Tilburg H1 14:45 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Klein Zwitserland H1 HGC H1 14:45 Sportpark 'HCKZ'
  Oranje-Rood H1 Kampong H1 14:45 Genneper Parken
  Pinoké H1 Rotterdam H1 14:45 Amsterdamse Bos (Pinoké)
DONDERDAG 22 APRIL 2021
  Tilburg H1 Rotterdam H1 Sportpark Bredaseweg
ZONDAG 25 APRIL 2021
  Almere H1 Pinoké H1 14:45 Sportp. 'Klein Brandt'
  Amsterdam H1 Oranje-Rood H1 14:45 Wagener Stadion
  Hurley H1 Kampong H1 14:45 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Klein Zwitserland H1 Bloemendaal H1 14:45 Sportpark 'HCKZ'
  Rotterdam H1 HGC H1 14:45 Sportpark Hazelaarweg
  Tilburg H1 Den Bosch H1 14:45 Sportpark Bredaseweg
ZONDAG 2 MEI 2021
  Bloemendaal H1 Rotterdam H1 14:45 Sportp. Aelbertsbergweg
  Den Bosch H1 Hurley H1 14:45 Oosterplas
  HGC H1 Almere H1 14:45 Roggewoning (HGC)
  Kampong H1 Amsterdam H1 14:45 Laan van Maarschalkerweerd
  Oranje-Rood H1 Klein Zwitserland H1 14:45 Genneper Parken
  Pinoké H1 Tilburg H1 14:45 Amsterdamse Bos (Pinoké)

Powered by LISA